E-Posta Pazarlaması

Doğrudan Hedefleme

E-posta pazarlamasını diğer dijital mecralardan ayıran özellik doğrudan pazarlama oluşudur. Bu yöntemde hedeflenen kişiler, daha önce markanıza ilgi göstermiş bireyler olduğu için iletişim yatırımımızın bize geri dönüşü daha yüksektir. Buradaki fark doğrudan hedefleme olduğundan, e-posta iletişimini yapacağımız listemizi sürekli olarak güncel tutmalı ve hedef kitleye uygun içerikler üretmeliyiz.

Kişileştirilmiş İletişim

Özellikle müşteri sadakati ve erişim söz konusu olduğunda, e-posta pazarlaması oldukça etkili bir iletişim aracıdır. Tüketiciye istediğimiz her türlü bilgiyi doğrudan ve kişiselleştirilmiş olarak vermemizi sağlar. Bu uzun zamandır alışveriş yapmayan müşteriye kendimizi hatırlatmak da olabilir, çok sık alışveriş yapmış müşteriye teşekkür etmek de.

Kolay Takip

E-posta pazarlamasını verimli kılan önemli noktalardan biri, izin alınarak yapılıyor olmasıdır. Aksi takdirde E-postalarımız spam’e düşerek kitlemize ulaşmıyor. Bir diğer nokta ise, sürecin kolayca takip edilebiliyor oluşudur. E-postaların ulaşıp ulaşmadığını, hangi bağlantılara tıklandığını gözlemleyebiliyoruz. Bu kadar spesifik ve kişiselleştirilmiş olmasına rağmen sahip olduğu düşük bütçeyle de dikkat çeken e-posta pazarlaması, markalar için çok önemli bir pazarlama aracıdır.

 

Sağlıklı bir e-posta pazarlaması için bizi arayın.

BİZE ULAŞIN
Müşterilerinizle Güçlü Bağlar Kurmak İstiyor ve İhtiyaçlarınıza Çözüm Arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
0.232.483 79 34 – 0555 989 12 44

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!