Mobil Uygulama (iOS, Android)

Hızlı Teknoloji

Günümüzde tüketicilerin beklentisi gelişmiş ve hızlı teknoloji. Şirketlerin ürün ve hizmetlerini tüketiciye en hızlı şekilde ulaştırması büyük önem taşıyor. Piyasaya sürülen mobil cihaz sayısı her yıl daha da artıyor. 

Mobil uygulamalar sayesinde kullanıcılar konumdan bağımsız olarak özgürce bilgi sahibi olabiliyor, ürün ve hizmetlere ulaşabiliyorlar. 7 gün 24 saat çalışan bu sistem, şirketlerin müşterilerle sürekli olarak iletişim içinde olmasını sağlıyor

IOS ve Android

Netport hem IOS hem de Android için ihtiyaca yönelik mobil uygulama fikirleri üretir ve kodlar, uygulamanızın App Store ve Play Store’da çıkmasını sağlar. Mobil uygulamanızı üzerinde çalışılabilir ve güncellenebilir olacaktır.

Tüm dünyada hızla kullanıcı toplayan IOS bazlı cihazlar ülkemizde de yüksek oranda ilgi görmektedir. Netport olarak Iphone ve Ipad için en iyi performansı sunan mobil uygulamalar projelendiriyoruz.

Android tabanlı cihazlar da en IOS kadar ilgi görmektedir. Netport Android bazlı mobil cihazlar için eksiksiz uygulamalar programlar.

İhtiyacınıza yönelik mobil uygulama yazılımı için bizden yardım isteyin.

BİZE ULAŞIN
Müşterilerinizle Güçlü Bağlar Kurmak İstiyor ve İhtiyaçlarınıza Çözüm Arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
0.232.483 79 34 – 0555 989 12 44

Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!