NETPORT DIGITAL AGENCY

digital, creative, social

360 derece dijital pazarlama iletişimi tasarlıyor, hedef kitlenizle güçlü bağlar kuruyoruz.


Reklam Ajansı | Dijital Pazarlama Ajansı | Sosyal Medya Ajansı

 

Genç, dinamik ve alanında uzman ekibimizle 16 yıllık tecrübemizi birleştiriyor ve profesyonel altyapımızı kullanarak sizlere dijital platformlarda tüm ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz.

 

2002 yılından bugüne markanızın konumlandırmasını yapıyor, 21. yüzyılın getirilerinden olan dijital kimlik yaratım sürecini sizinle birlikte ilerleyerek tamamlıyoruz.SEO uyumlu içerik üretimi, web site yazılım ve tasarımı, sosyal medya yönetimi, sosyal medya ve Google reklamları tam 16 yıldır Netport Dijital’den soruluyor!

 

SEO uyumlu web site tasarımı ve içerik üretimiyle markanızın aramalarda üst sıralarda görünmesini sağlıyor, doğru stratejiyle ilerleyerek hem marka bilinirliğinizi hem de akış trafiğinizi en üst seviyelere çıkarıyoruz. Markanızın dijital mecralarda elçisi oluyor, sosyal medya hesaplarınız üzerinden yönetim, strateji ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Netport Dijital olarak ne istediğinizi anlıyor, markanız için dijital bir PR çalışması yapıyor ve yönlendirmelerinizle sizlere yepyeni bir tasarım ve içerik dili oluşturuyoruz. Instagram, Facebook, YouTube gibi platformlarda reklamlarınızı yayımlıyor, reklamlarınızın içeriğinden tasarımına, doğru hedef kitleyi bulmaktan bütçe kullanımına kadar her süreci 16 yıllık profesyonelliğimizin getirisi olarak en iyi şekilde yönetiyoruz.

 

Bilişim projeleri üretiyor, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi’nde bulunan AR-GE ofisimizde markanız ile ilgili dilediğiniz tüm yenilikleri Netport Digital uzmanlığı ile gerçekleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren markanız ile ilgili tüm süreçleri birlikte yürütüyor, sizi dinliyor ve dilediğiniz hizmete göre markanız adına bir strateji üretiyoruz. Bu strateji doğrultusunda ilerliyor, dilediğiniz hizmeti, tahmininizden de kısa bir süre içerisinde ve hayal ettiğinizden de yaratıcı tasarım ve içerik çözümleriyle onayınıza sunuyoruz.

 

Sosyal medya yönetiminde içeriklerimizi ve görsellerimizi önceden oluşturup beğeninize sunuyor, dilediğiniz takdirde sizlere almak istediğiniz hizmet üzerinden bir strateji sunumu hazırlıyor, web site yazılım hizmeti veriyor ve SEO uyumlu içerikler hazırlayarak markanızı rakiplerinin önüne geçiriyoruz. Markanızı yazılı, görsel ve sosyal medyada hedef kitlenizle buluşturuyor, onlarla doğrudan bağ kurmanızı sağlıyor, bu bağı, birlikte çalıştığımız süreç içerisinde sürekli güçlendiriyoruz. Etkinlik pazarlaması ile çevrim içinde oluşturduğumuz etkileşimi çevrimdışına da taşıyoruz.

 

Dijital projelerinize çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.


Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!